Vosk na knír Cpt. Fawcett Private Stock (15 ml)

 
Pro MUŽE
  • 1 z 2
 

Vosk střední síly, voní po citrusech a mechu. V malé praktické plechovce, kterou můžete vzít všude s sebou.

Dostupnost Skladem
309 Kč    
Značka Captain Fawcett
Kategorie Pro muže
 

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu se kapitán konečně rozhodl vtělit svou vlastní proslulou vůni ze soukromých zásob do nového, dechberoucího vosku na knír. Výsledkem je vosk střední síly, který voní po citrusech a mechu. Ve šroubovací plechovce praktických rozměrů se snadno přenáší, tudíž ho můžete nosit všude s sebou.

Použití: Plechovku noste v kapse, aby úplně nevychladla. Nehtem seškrábněte špetku vosku, rozemněte mezi prsty a naneste na knír. Pak další špetkou vytvarujte špičky a máte hotovo.

Objem: 15 ml

Složení: Cera Flava, Parafinum-Liquidum Atlas Cedarwood Cedrus Atlantica, Black Pepper Piper Nigrum, Patchouli Pogostemon Cablin, Palmarosa Cymbopogon Martini, Geraniol*, Limonene*, Linalool.*

*Naturally found in essential oils 

Vyroben v Anglii

Hmotnost 0.015 kg

Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.