Sada tělové péče s verbenou

 
 

ŘADA REFRESHING - osvěžující a vyživující tělová péče z bambuckého másla s organickým arganovým olejem

Sada obsahuje sprchový gel, tělové mléko a bambucký balzám s arganovým olejem, verbenou, aloe vera a esenciálními oleji.

Obsahuje jen veganské ingredience, z 97 % zcela přírodního původu.

Dostupnost Skladem
1 517 Kč    
Značka Moroccan Sense
Kategorie Sprchové gely, mýdla
 

Sada obsahuje sprchový gel, tělové mléko a bambucký balzám s arganovým olejem.

Unikátní kombinace arganového oleje, aloe vera a mořské soli pomáhá při prevenci dehydratace. Pokožka je jemnější na dotek hned po prvním použití. Litsea Cubeba uvolňuje a má protizánětlivé účinky. Esenciální olej ze sladkého pomeranče povzbuzuje a pokožku tonizuje. Esenciální olej z citronové trávy osvěžuje a má antimikrobiální účinky.

Obsahuje jen veganské ingredience, z 97 % zcela přírodního původu.

Kořeny značky Moroccan Sense sahají do roku 2011. Moroccan Sense přináší svým zákazníkům špičkové produkty, jejichž kvalita je prověřována certifikačními organizacemi.

Jedná se o přípravky v péči o tvář i tělo, jejichž základem jsou přírodní poklady z Maroka. Řadu surovin vybírají majitelé osobně přímo v Maroku. Výroba je pak soustředěna ve Velké Británii, kde jsou produkty vyvíjeny ve spolupráci s univerzitou Nottingham Trent University.

Poctivost a důvěra jsou pro značku Moroccan Sense tím nejcennějším. Jejím hlavním posláním je podporovat zdraví, přirozenou krásu a vitalitu s důrazem na kvalitu.