Mýdlo na ruce s arganovým olejem citronová tráva & vavřín

 
 

Jemné a šetrné mytí rukou docílíte díky našemu organickému tekutému mýdlu s obsahem arganového oleje a dalších účinných látek, které pokožku nevysušují. Naopak dodávají ji vláhu a zároveň výživu.

PRO VŠECHNY TYPY POKOŽKY

250 ml

 

Dostupnost Skladem
429 Kč    
Značka Moroccan Sense
Kategorie Péče o tělo, tělová kosmetika
 

Dokonalá kombinace arganového oleje, aloe vera a mořské solise velmi šetrně postará o pokožku Vašich rukou. Dopřejte si kvalitní tekuté mýdlo, které budete mít vždy k dispozici na umyvadle nejen doma, ale například i v zaměstnání. Dnešní doba vyžaduje zvýšenou hygienu, tak proč nezvolit jemnou texturu bohatou na přírodní složky.

Naneste malé množství tekutého mýdla na navlhčenou pokožku Vašich rukou. Krouživými pohyby vytvořte jemnou krémovou pěnu a poté důkladně opláchněte.

DOPORUČUJEME PO UMYTÍ NANÉST NA POKOŽKU KRÉM NA RUCE SARGANOVÝM OLEJEM ZNAŠÍ NABÍDKYPRO DOKONALOU A UCELENOU PÉČI.

 

Hmotnost 0.25 kg

Kořeny značky Moroccan Sense sahají do roku 2011. Moroccan Sense přináší svým zákazníkům špičkové produkty, jejichž kvalita je prověřována certifikačními organizacemi.

Jedná se o přípravky v péči o tvář i tělo, jejichž základem jsou přírodní poklady z Maroka. Řadu surovin vybírají majitelé osobně přímo v Maroku. Výroba je pak soustředěna ve Velké Británii, kde jsou produkty vyvíjeny ve spolupráci s univerzitou Nottingham Trent University.

Poctivost a důvěra jsou pro značku Moroccan Sense tím nejcennějším. Jejím hlavním posláním je podporovat zdraví, přirozenou krásu a vitalitu s důrazem na kvalitu.