Denní anti-age krém s arganovým olejem 50 ml

 
Pro ŽENY Pro MUŽE
 

Denní krém s arganovým olejem je ideální pro intenzivní výživu pleti. Je obohacený o éterický olej z ylang-ylangu a muškátu a podporuje přirozenou regeneraci kožních buněk. Výrobce zaručuje, že 91,9 % složek pochází z přírodních zdrojů a 99 % složek je etického původu. Krém neobsahuje žádné škodlivé látky jako syntetické vůně, parabeny, silikony, sulfáty, propylenglykol, ftaláty, GMO, PEGs, TEA nebo DEA.

Objem: 50 ml

Certifikace:

cosmos-organic-logo-300-dpi      70e2e81108fa5212f1e71fb9683a1a76--vegan-products-free-products

Dostupnost Skladem
659 Kč    
Značka Moroccan Sense
Kategorie Denní krémy
 

 

Hmotnost 0.05 kg
Dle pohlaví Pro MUŽE, Pro ŽENY

Kořeny značky Moroccan Sense sahají do roku 2011. Moroccan Sense přináší svým zákazníkům špičkové produkty, jejichž kvalita je prověřována certifikačními organizacemi.

Jedná se o přípravky v péči o tvář i tělo, jejichž základem jsou přírodní poklady z Maroka. Řadu surovin vybírají majitelé osobně přímo v Maroku. Výroba je pak soustředěna ve Velké Británii, kde jsou produkty vyvíjeny ve spolupráci s univerzitou Nottingham Trent University.

Poctivost a důvěra jsou pro značku Moroccan Sense tím nejcennějším. Jejím hlavním posláním je podporovat zdraví, přirozenou krásu a vitalitu s důrazem na kvalitu.