Obal prodává a nejen to...

Ať chceme nebo ne, právě balení často rozhoduje o tom, jestli si produkt nakonec koupíme. A u kvalitní luxusní kosmetiky to platí dvojnásob. Elegantní a vkusný obal k ní zkrátka patří a pokud se povede sladit design s filozofií značky, je to velké plus.

Unikátní materiál

Dokonalý vzhled ale není všechno, důležitou roli hraje i vhodný materiál. Proto se arganové oleje Moroccan Sense nově začnou prodávat v minimalistických lahvičkách ze speciálně upraveného fialového skla. V čem jsou jeho výhody? A na jakém principu funguje?

Sklo je pro přírodní kosmetiku ideální

Jde o velmi odolný a pevný materiál, který se jen tak nepoškrábe ani jinak nezničí. I při dlouhodobém používání tedy vypadá hezky a může zdobit vaši koupelnu nebo toaletní stolek dlouhé měsíce. A pokud ho budete opakovaně recyklovat, je také velmi ekologické. Z těchto důvodů do něj kromě olejů dáváme i krémy a další produkty.

Maximální účinnost a trvanlivost

Určitě vás ale zajímá, jak Moroccan Sense nové lahvičky na arganové oleje vylepšil. Už ty původní byly vyrobené z kvalitního skla. Tentokrát se ale spojil s výrobcem tmavého fialového skla, které je vhodné právě pro skladování rostlinných produktů, tedy i přírodní kosmetiky. Jejich speciálně upravené sklo nepropouští škodlivé UV záření, a tak prodlužuje životnost a účinnost přípravků. Bakterie, viry a plísně se k němu také nedostanou, a kromě toho je téměř stoprocentně vzduchotěsný.

Jak dlouho arganový olej vydrží?

Konkrétní doba spotřeby ale záleží na daném produktu. Například arganové oleje vydrží neotevřené i několik let, po otevření byste je ale spotřebovat do šesti měsíců. Díky novým obalům je budete moci používat i o několik měsíců déle. Vždy ale doporučujeme kupovat jen takové množství, jaké aktuálně potřebujete. A nakonec myslete i na správné skladování, o kterém už jsme vám psali v tomto článku.

Unikátní technologie

Obaly Miron jako jedny z mála splňují vysoké nároky na kvalitu a disponují jedinečnou technologií. Fialová totiž narozdíl od hnědé, modré nebo tmavě zelené zabraňuje pronikání škodlivých paprsků, ale ty prospěšné propouští. Díky tomu zajišťuje dokonalou ochranu všech produktů. Snadné otevírání i zavírání je u těchto lahviček samozřejmostí, stejně jako optimální  velikost.